PVC shrnující pergoly

PVC shrnující pergoly

Jedná se o revoluční moderní technologii a letos nejprodávanější výrobek. Hliníkové pergoly se shrnující PVC folií vydrží čtyřnásobně větší vítr než markýzy a dokonce i lehký sníh. I ten nejsilnější déšť nedělá PVC pergolám žádný problém. S pergolou od nás se nemusíte obávat, že ji kvůli větru nebo dešti nebudete moci používat. V klidu můžete odjet pryč a nechat pergolu vysunutou, aby vám nepršelo na nábytek. Tento výrobek doporučujeme pro terasy a balkony či restaurace.

Již od 100 000 Kč
Nabízíme možnost financování Vámi vybraného zboží výhodným hypotečním nebo spotřebním úvěrem. Např. zboží v ceně 300 000,- Kč můžete získat při pravidelných měsíčních splátkách již od 1 200,- Kč.

Proti vodě i s malým sklonem

Shrnovací pergoly umožňují nízký sklon pro dokonalý odvod vody. Také se pyšní extrémní odolností proti větru.

Umíme mnohem více než postavit samotnou pergolu

Pokud se Vaše nároky na pergolu časem zvýší, nabízíme uzavření všech stran posuvnými skleněnými stěnami, či vertikálními markýzami. Více podrobností o stavbě pergoly.

Hledáte luxusní zastínění terasy na celý život?

Naše pergoly na terasu a balkon mají dlouhou životnost. I ty nejzákladnější markýzy zákazníkům drží více jak 30 let. Pergoly dvakrát déle.

Vytvořte si z pergoly zimní zahradu

Posuvné skleněné stěny Vás ochrání za jakéhokoliv počasí. Nic nebrání tomu, postavit zasklení až několik let po pergole. Mohou ale stát i volně v prostoru jako samostojné pergoly.

Potřebujete veliký rozměr pergoly?

Markýzy umí výsuv pouze 4m od fasády, PVC pergoly dokáží výsuv až 10m.

Hliník může imitovat dřevo

Pokud si na dřevěnou pergolu dáte hliníkové zastínění po čase budete mít velké komplikace. Doporučujeme celohliníkovou pergolu, kde je vše systémové. Podobně nedoporučujeme dřevěné pergoly s polykarbonátem.

Přes 400 spokojených zákazníků

Rodinná firma s 20letou tradicí

Poradíme si i s nestandardním řešením