Zimní zahrady

Zimní zahrady

Není dokonalejší systém na celoroční používání nežli prosklená pergola. Pod ní můžete trávit čas i během zimních dnů a nábytek nemusíte nikdy uklízet. Střecha pergoly vydrží sněhovou zátěž, kroupy a můžete po ní v klidu chodit. Později si můžete pergolu zdokonalit posuvnými skly či ZIP systémem, kdy se tak z pergoly stane nezaizolovaná zimní zahrada. I skleněná pergola potřebuje v létě stín. Ten umožňuje integrovaná markýza nad sklem. Vše je řízeno inteligentním řízením na sluneční a dešťové čidla.

Již od 160 000 Kč
Nabízíme možnost financování Vámi vybraného zboží výhodným hypotečním nebo spotřebním úvěrem. Např. zboží v ceně 300 000,- Kč můžete získat při pravidelných měsíčních splátkách již od 1 200,- Kč.
prosklená pergola

Nechcete uklízet nábytek na zimu?

Prosklené pergoly jsou vyjímečné v odolnosti proti sněhu. Můžete po nich i chodit a ani kroupy jim neublíží. Zde ukázka s přesahem.

zimní zahrada

Klidné večery s přáteli či rodinou

Posuvné skleněné stěny udrží teplo během chladných večerů. Integrované LED osvětlení lze ztmavit. Pergoly s PVC střechou se hodí na balkony ve vyšších patrech, na terasy i zahrádky restaurací.

bezrámová posuvná pergola

Bezrámové posuvné stěny

Elegantní luxusní design. Čisté skleněné posuvné stěny. Zažijte, co nabízí dům nebo restaurace se zateplenou zimní zahradou

vysouvací stěna

Vysouvací stěny

Možnost ovládání na motor, či manuálně. Zvolte si výšku prosklené stěny dle počasí.

atypická pergola

Na atypické řešení jsme experti

Na Vaše místo se přijedeme podívat a vymyslíme to nejlepší řešení. Vybírejte si z velké nabídky oblíbených rozměrů pergol.

skleněná pergola s markýzou

Celoroční řešení na vaši zahradu

Takto vypadá plná výbava. Skleněná pergola s markýzou, posuvné stěny a ZIP látky po stranách. Nejčastěji poptávaným typem pergoly je zahradní pergola přistavěná ke stěně domu.

Přes 400 spokojených zákazníků

Rodinná firma s 20letou tradicí

Poradíme si i s nestandardním řešením