Ratanový zahradní nábytek

Ratanový zahradní nábytek

Ratanový zahradní nábytek je z umělého ratanu. Díky novým patentovaným technologiím je materiál skoro k nerozeznání od přírodního ratanu. Pokud opravdu chcete něco pohodlného - volte toto, nebudete zklamáni.

Souprava Louis

Zahradní jídelní ratanová souprava se stolem z teaku a ratanovými křesly z umělého výpletu. Lze ho umístit v interiéru, tak i na zahradě.

Costa Rica ratanová rohová souprava

Ratanová rohová kávová sestava zaručuje příjemný odpočinek díky komfortním polštářům. Prodáváme se stolkem 90x90x45,5cm.

Monteria ratanová souprava

Ratanové jídelní křeslo je vyrobeno v retro stylu z hliníkové kostry s umělým ratanem. V kombinaci s podnožkou tvoří dokonale luxusní odpočinkový set.

Souprava Costa Rica 

Tato souprava je skutečný skvost. Nabízí pohodlné sezení a odpočinek při relaxaci. Je vyrobena z hliníkové kostry a umělého ratanu.

Ratanové srdíčko

Zahradní ratanová pohovka pro dva ve tvaru srdce je vyrobena z hliníkové kostry a nádherného výpletu v barvě banánového listí v šedém odstínu. Pro své rozměry je velice luxusní pro dokonalý odpočinek.

Louis ratanové jídelní křeslo

Jídelní zahradní křeslo z umělého ratanu je v šedém barevném provedení. Vzhled ratanu je luxusní. Opěrák vysoký 60 cm umožní i vyšším lidem se pohodlně opřít.

Více než 6000 zákazníků

Rodinná firma s tradicí od roku 1990

Poradíme si i s nestandardním řešením