Venkovní kuchyně na míru

Venkovní kuchyně na míru

Naše venkovní kuchyně jsou 100% určené na venek a vyrobené v Itálii. Jako jedny z prvních kuchyní byly navržené na venkovní vaření a zachovaly si vlastnosti klasických vnitřních kuchyní. Jsou vyrobené výhradně z přírodních materiálů vysoce odolných proti venkovním extrémním podmínkám a mají veškeré certifikace Evropské unie, navržené na venkovní užití. Největší výhodou je sestavení přímo na zakázku dle přání zákazníka. Ceny se pohybují od 85tis do 199 tis bez DPH, dle rozměrů a zvolené výbavy. Nejčastěji používané materiály jsou teakové a Angelim Amargoso dřeva a nerezová ocel.

Rozměry kuchyně umožňují umístění v kterémkoliv místě a prostředí: vedle bazénu, na balkoně či terase, v apartmánu na horách či u moře, ale také v restauraci, která hledá využití ve venkovním prostředí.

Jednoduchý a přesto velmi funkční design. Moderní kuchyně navržená jak na domácí grilování, tak na profesionální vaření.

Grill, stejně jako plotýnka jsou zásobeny jednoduchou přenosnou plynovou bombou. Díky tomu nemusí být potřeba žádná předpříprava.

Tato kuchyně může být používána mnoha způsoby, které jsou mnohem dál, než klasické plynové grily.

Venkovní kuchyně je vyrobena výhradně z přírodních materiálů vysoce odolných proti venkovním extrémním podmínkám.

Venkovní kuchyně není pouhý pojem. Nevaříte ve stíněném prostoru uvnitř. Naopak vaření nabývá novou atmosféru kde Vám ponechá plný výhled a kontakt s rodinou a přáteli.

Více než 6000 zákazníků

Rodinná firma s tradicí od roku 1990

Poradíme si i s nestandardním řešením