Zahradní pergoly

Zahradní pergoly

Nejčastěji poptávaným typem pergoly je zahradní pergola přistavěná ke stěně domu. Není divu. Umožňuje celoroční pobyt v zahradě i v bezprostředním kontaktu s domácím zázemím. Zvolíte-li správné řešení, můžete už příští Vánoce strávit venku, přitom v teple a v dokonalém pohodlí.

Zahradní pergoly kotvíme k betonovým patkám do úrovně terénu nebo do betonové desky pod terasou. Podlahu většinou tvoří dlažba nebo palubkový rošt.

V souladu s plánovaným způsobem užívání a stavitelskými ambicemi můžete zvolit vzdušnou a pevnou pergolu s látkovou střechou, prosklenou pergolu anebo luxusní lamelovou pergolu s posuvnými stěnami. Pro větrná místa nebo zahrádky restaurací doporučujeme shrnovací pergoly se střechou z velmi odolného PVC materiálu.

K dispozici je příslušenství pro manuální, dálkové i automatické ovládání střechy a působivé večerní osvětlení. Zvýšenou ochranu před větrem a sluncem zajistí instalace bočních rolet. A co by to bylo za posezení bez stylového zahradního nábytku?

V rozměrech a půdorysných tvarech našich zahradních pergol neznáme omezení. Vyjdeme vstříc všem vašim nápadům a potřebám stejně jako menším rozpočtům.

Více než 6000 zákazníků

Rodinná firma s tradicí od roku 1990

Poradíme si i s nestandardním řešením